Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Automatyka dla przemysłu

Jesteś zainteresowany ofertą dostawcy przekładni planetarnych? Zajrzyj na ultrarobotics.pl, żeby zdobyć więcej informacji.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od uznanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, a także silników elektrycznych prądu stałego produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez renomowanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się nadzwyczajną żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji robotów przemysłowych, wyposażenia medycznego czy obrabiarek, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD doskonale pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, jak również przy wystawieniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza również produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Positec.

Nasze dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]