Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Branża budowlana Usługi

Szukasz profesjonalnej pomocy projektanta wnętrz Kraków? Skieruj się na joannaklusak.com.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały zrealizowane, zwykle nieodzowny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia także pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]