Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Branża budowlana Usługi

Więcej szczegółów o Kraków architekt znajdziesz tutaj.

Pracownia architektoniczna oferuje obszerny wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które chcą zamieszkać w ustawnym i komfortowym domu, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt może wykonać całościowy projekt obiektu, a następnie czynnie monitorować rozwój robót, zaplanować odnowę domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych mieszkań, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak pomoże Ci profesjonalna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię pomysłowe, nowatorskie projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się spośród wielu budowli w Twojej miejscowości? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a zarazem wygodny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające najnowsze nurty architektoniczne, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domów jednorodzinnych oraz aranżacji mieszkań. Przykładowe realizacje obejmują m.in. mieszkania na wynajem, biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy obiekty rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu oraz osobistych potrzeb klienta. Nasze biuro projektowe może również przygotować plan przestronnych i praktycznych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]