Co oferuje polski producent pokryć dachowych?

Branża budowlana

Wszystko o producencie blachodachówek znajdziecie tu.

Stosowane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki ceramiczne i betonowe na powrót wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Wiele plusów tych drugich przyczyniło się do tego, że są one rekomendowanym wyborem nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale również dla inwestorów.

Prosta instalacja i swoboda dopasowania do dowolnej konstrukcji dachu – blachodachówki

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z paru względów. Przede wszystkim są dużo lżejsze niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury więźby dachowej, ale także ułatwia przewóz oraz wyładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich montaż jest nie tylko łatwy, ale i trwa krócej w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich równe rozłożenie pochłania zazwyczaj znacznie więcej godzin. Inną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do generalnie każdej, nawet niezwykle skomplikowanej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę można bez trudu przyciąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się rewelacyjnie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starszych budynków, tym bardziej, iż bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się także lepszą szczelnością. Poza tym łatwo je doczyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w przypadku silnych zabrudzeń np. środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – ogromny wybór blachodachówek i blach trapezowych

By zamówić nowoczesne blachodachówki najwyższej jakości nie musisz szukać daleko. Na polskim rynku od 30 lat działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się duży asortyment paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Materiały te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, zlokalizowanych na terenie czterech województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego. Produktem flagowym firmy REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się ogromną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, rdzewienie, a także powstawanie rys. Firma Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, więc prócz swoich produktów dostarcza też akcesoria dachowe (np. folie dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych cenionych marek.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08