Projekty domów drewnianych w Polsce

Branża budowlana

Projekty domów drewnianych całorocznych. Dowiedz się, kto je sporządza http://bit.ly/2cUspGi.

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Innowacyjna konstrukcja powoduje, że tego typu domki nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie znaleźć fachowca, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – lekka konstrukcja

Całoroczne domy drewniane nie pozostają już tylko w sferze marzeń. Duża ilość atutów powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza duże oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają niezwykle szybko, gdyż są wykonane z prefabrykatów. Odpadają również prace związane z tynkowaniem. Fachowcy podkreślają, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego domy naturalne zyskują coraz szersze grono fanów. To połączenie nowatorskich pomysłów z tradycją. Domy drewniane nowoczesne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom dają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – organiczne materiały

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wykonane z organicznych materiałów, dlatego też są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu bali osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie trzeba ich jeszcze ocieplać. Kolejnym walorem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w nieruchomości. Domy drewniane można konstruować także poza sezonem, bo wszystkie prace wykonywane są na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym architektom.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]