Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Branża budowlana

Wypożyczalnia szalunków Kraków - zapoznaj się z kompletną ofertą.

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle robione są ze sklejki, ale spotyka się też wersje zrobione ze stali, a czasem również plastiku. Innymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie wymaganych efektów. Niestety z uwagi na spore koszty nie zawsze ekipy remontowe posiadają własne szalunki. Jeśli okażą się niezbędne, mogą wszak zwyczajnie je wynająć – tym bardziej, że wynajem szalunków to dziś bardzo często wybierana usługa.

W jakich przypadkach wybrać wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków okaże się trafionym pomysłem dla firm często otrzymujących zlecenia na budowę fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli jednak budowanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością danej ekipy, warto sprawdzić atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy na niego postawić? Głównie z powodów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy w roku jest bardziej korzystne niż ich kupno. Warto wspomnieć także o wygodzie, ponieważ przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może generować duże wydatki.

Która firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dokładnie zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. W jaki sposób ją znaleźć? Warto zdecydować się na ofertę firmy specjalizującej się w dostawach sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Naprawdę ważna okaże się również obsługa klienta – w przypadku, kiedy zbliża się czas startu robót nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W przypadku wahania się warto zaś wejść do internetu i dowiedzieć się, co o usługach danego przedsiębiorstwa mówią poprzedni klienci.

Nasze dane teleadresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]