Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Kosztowności Robienie zakupów

Dalsze informacje o działalności jubilera Kraków uzyskasz tutaj.

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Teraz entuzjastycznie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie wyszukamy nieomalże wszystko, nadal jest mnóstwo produktów, które najwygodniej kupować w tradycyjnych sklepach. Pośród nich jest biżuteria.

Plusy odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno platynowej broszki, wisiorka czy pierścionka łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Z tej przyczyny, aby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli mamy zamiar nabyć obrączki ślubne czy też pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli z kolei zauważymy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za luźny bądź zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do stosownego wymiaru lub sporządzi nowy. Innym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej wskazówki jubilera. Wskaże on popularne trendy we wzornictwie, pomoże nam dobrać stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie wręcza się na urodziny, ślub czy komunię.

Dodatkowe usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale również pełnią pomocnicze usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja uszkodzonej biżuterii. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka bądź zerwał się wisiorek, jubiler w mgnieniu oka i sprawnie zreperuje go w swojej pracowni. Przerobi też obwód bransoletki, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na pierścionku czy zawieszce datę, gratulacje, podziękowania albo inny ważny dla nas tekst. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś wyjątkowym prezentem, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek bądź wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy niepotrzebną bądź niekompletną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasze dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]