Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

Kosztowności Robienie zakupów

Nie szukaj już więcej! Tu kupisz kolczyki na sztyftach.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa nie tylko użyty do ich produkcji metal, projekt i ozdobne minerały, ale również typ zapięcia. Na rynku znajdziemy różne rodzaje mocowań – między innymi długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla tych kobiet, które cenią prostotę i wygodę, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla uszu. Szczególnie istotna okazuje się również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie modele na wyjątkowe okazje, a także te, które bez problemów można nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych kreacji

Kolczyki na sztyftach są często naprawdę stylowe, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Najlepszym pomysłem okażą się na pewno srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – topazem lub kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy skromnych, ale stylowych kreacjach – ich dopasowanie upraszczają małe gabaryty i nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach potrafią zaskoczyć

Z tych samych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do zwykłych kreacji. Do biura warto nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – prezentują się niemal równie korzystnie, co naturalne, a ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne kamienie, które szczególnie łatwo komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku niebanalną główką.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]