Kolczyki z cyrkoniami

Kosztowności Robienie zakupów

Jeśli szukasz kolczyków z cyrkoniami, skieruj się na ten adres.

Nie ma kobiety, która nie chciałaby się wyróżniać. Można to osiągnąć poprzez dobór odpowiednich dodatków. Na przykład kolczyki z cyrkoniami nadają szyku, a poza tym pasują do zarówno do kreacji wieczorowej, jak również sukienki koktajlowej. Wielość ich wzorów sprawia, że zyskały na popularności. Jeśli nie stać nas na biżuterię z topazów możemy wybrać w kolczyki z cyrkoniami. W sprzedaży znaleźć można kryształy o różnych odcieniach. Dopasowane w odpowiedni kolczyki z cyrkoniami podkreślają piękną karnację.

Kolczyki z cyrkoniami – jakie są dostępne rodzaje zapięć?

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio na znaczeniu. Typ zapięcia jest poza koloru i kształtu wyróżnikiem poszczególnych ich modeli. Na podstawie tego kryterium można wydzielić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – obecnie najpopularniejsza forma zapięcia. Eksponuje ono w pełni część dekoracyjną wyrobu, pozostając całkowicie niewidocznym. Najlepiej nadaje się do różnego rodzaju małych kulek i kolczyków z cyrkoniami.
  • zapięcie angielskie – ostatnimi czasy bardzo popularne. Istnieje opinia, iż tego rodzaju zapięcia z cyrkoniami kolczyków są najbezpieczniejsze. Są mniejsze w porównaniu do biglioraz nie mają sztyftów, które można zgubić.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]