Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Kosztowności

Jeśli szukasz kolczyków, skieruj się tutaj.

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej nabywanych przez kobiety dodatków. Sprawdzają się na każdą okoliczność – wyjątkowo wzniosłą i mniej oficjalną. Sprawdźmy dlaczego są tak rozchwytywane, a także gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – które nabyć

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych rodzajach. Najbardziej „trendy” są urocze wkręty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są dyskretne, a jednocześnie wytworne. Równie często wybierane są wiszące akcesoria, które pięknie wysmuklają szyję. Mogą być okraszone kosztownymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku dodatków z tworzyw sztucznych. Kupując kolczyki sprawdźmy próbę oraz metodę ich wykonania – najbardziej niebanalne wykonano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki stale prezentowały się doskonale, trzeba umiejętnie je pielęgnować i systematycznie eliminować śniedź. Powinno się wycierać je codziennie suchą gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne preparaty pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast przestarzałych sposobów pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki niezwykle rysują delikatną powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór kolczyków jest niewątpliwie w e-sklepach, które proponują ekspresowe doręczenie i przeróżne wyprzedaże. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zabiegane panie domu.