Jak wybrać kufry do motocykla

Motoryzacja

Kufry na motor znajdziesz na https://www.motoakcesoria.com.pl/.

Nie ma znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – zapewne często musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej komfortowych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Jednak który kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – rodzaje / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje zalety. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne oraz stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, dlatego zanim dokona się kupna, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba rodzaje, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motor, zwróć uwagę nie tylko na cechy produktu, ale też na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, jaka na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasze dane teleadresowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]