Oświetlenie dla automotive i mobility – kto je produkuje?

Motoryzacja

Uzyskaj więcej informacji o ofercie producenta oświetlenia dla automotive i mobility na oeindustry.com.

Niezwykle ważnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł albo zaniedbanie konieczności wymiany zbitej lampy może w rezultacie stać się powodem niebezpiecznej sytuacji na trasie, co częstokroć kończący się kolizją. Korzystanie z najwyższej jakości niezawodnego oświetlenia jest niezbędne w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe każdego dnia musi zapewnić bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z producentów wszechstronnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Co oferuje krakowski producent oświetlenia dla automotive i mobility?

Właściwie w asortymencie OE Industry znajdziemy dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp przednich, tylnych i bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, tramwajów czy kamperów, OE Industry dostarcza również LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w trudnych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które używane są między innymi przez kierowców pojazdów rolniczych, specjalnych i off-road. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też używane przez nieliczne służby światła białe i niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które znacząco poprawiają komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają wiele dni w trasie. A to ledwie wycinek produktów spółki OE Industry.

OE Industry – lider oświetlenia dla automotive i mobility

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, że spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia do autobusów. To kompetentna kadra fachowców gotowa urzeczywistnić zamysł zamawiającego, przygotowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu na papierze, przez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację reflektora. Co istotne, OE Industry świadczy też wsparcie posprzedażowe. Za sprawą skrupulatnych analiz oczekiwań swoich klientów, zaangażowania w kompleksowe testowanie swoich produktów, a także budowania doświadczonej kadry profesjonalistów, spółka OE Industry zdobyła pozycję lidera w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasze dane teleadresowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]