drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi wewnętrzne drewniane

Atuty nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych

Branża budowlana Robienie zakupów

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal idealne rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach zaprojektowanych w klasycznym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy główne parametry i alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego należ zdecydować się na drzwi drewniane?

Drewno to naturalny materiał, który wykorzystany jako detal aranżacji pomieszczenia powoduje, że jest ono ciepłe i bardziej intymne, a odpowiednio konserwowany może przetrzymać w bardzo dobrym stanie wręcz dziesiątki lat. Dzisiejsza technologia umożliwia znakomite dopasowanie parametrów drewna z zapotrzebowaniem współczesnego nabywcy, co skutkuje powstaniem drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się małym stopniem rozszerzalności (czyli nie ulegają odkształceniu) i stosowną izolacją cieplną. Opcja pomalowania ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, że tego rodzaju drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach rozmaitego typu – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i domach utrzymanych w stylistyce retro. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z sosny, dębu czy mahoniu, wzory bez progu lub z progiem, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz mnóstwo innych rodzajów, które zachwycają walorami estetycznymi i rewelacyjnie się prezentują przez dziesięciolecia.

Drzwi drewniane zamówisz również na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chciałbyś założyć w swoim mieszkaniu albo gabinecie skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub nietypowej budowie? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji rekomenduje się zaufać doświadczonym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, profesjonalne konsultacje, a także opcję wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Firma Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do indywidualnych życzeń zamawiającego i przykładowo wykończyć je szybami – między innymi szkłem ornamentowym, piaskowanym lub wypukłym, co z pewnością zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być też posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]