Box dachowy – łatwy montaż i duża pojemność

Motoryzacja Robienie zakupów

Jeśli chcesz kupić box samochodowy, skieruj się tutaj.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną ilość walizek, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, promieniowanie słoneczne czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas podróży. Naturalnie, typ bagażnika musi być dopasowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają sporą pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Transport bagażu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na wymiary nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Nasze dane teleadresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]