Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Branża budowlana Robienie zakupów

Więcej o blasze na rąbek stojący na regamet.pl.

Blachy na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Dlaczego warto je kupić? Prezentujemy panele dachowe na rąbek i możliwości ich zastosowania.

Blachy na rąbek – plusy oraz przeznaczenie

Blachy na rąbek stojący doskonale godzą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, dlatego zyskują coraz szersze grono entuzjastów. Świetnie wyglądającą i wytrzymałą blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nowych domów, jak i obiektach budowlanych, w których nieodzowna jest zmiana pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek są przywożone na plac budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Charakteryzują się bezproblemowym oraz zarazem szybkim montażem. Tego typu pokrycie dachowe jest mocne, odporne na rdzę oraz bardzo dobrze współgra z różnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem minimalistycznym czy dworkowym).

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla popularnych dachówek

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod względem użytej technologii oraz solidności. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie pokryte dodatkową warstwą dającą ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. opady oraz promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest sprzedawana w licznych wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się również do zminimalizowania wydatków związanych z budową – zdecydowanie ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blachy na rąbek stojący, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08