Dobrze dobrane bryczesy do gwarancja komfortowej jazdy

Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby

Jeśli szukasz bryczesów do jazdy konnej, powinieneś odwiedzić ten adres.

Jazda konna wymaga nie tylko godzin pracy, dużych pokładów cierpliwości i sporych wyrzeczeń, ale także odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz nabyć wysokiej jakości bryczesy? Ogromny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Dobrze wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a jednocześnie nie krępować ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym dżokej poczuje pełną swobodę.

Jak wybrać najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu odpowiednich spodni jeździeckich warto upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wytwarzany z skóry ekologicznej, silikonu bądź innych surowców gwarantujących porządną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, który obejmuje też łydki i uda. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które zapewniają komfort cieplny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są także walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek i liczne kieszonki.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]