Drukarki 3D do zastosowań profesjonalnych – gdzie kupić?

Robienie zakupów Technologie

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o drukarka 3D dystrybutor, znajdziesz na cadxpert.pl.

CadXpert jest jedną z pierwszych na rodzimym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Ważnym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie ma narzędzia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Następnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D oraz projektowanie 3D. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: FDM, PolyJet oraz SLA, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach SLA, SLS, PolyJet, DMLS oraz FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również wyłączny dystrybutor sprzętu firmy Formlabs oraz drukarek 3D marki MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę przyrządów do drukowania przestrzennego – przeszło dwadzieścia modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Ponadto CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym również materiały wysoko specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 1010, Nylon 12 CF i pozostałe (elastyczne, inżynieryjne, dentystyczne, biokompatybilne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi firma CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe tworzywa używane do druku 3D.

Drukarki 3D dla klientów indywidualnych, specjalistów i przedsiębiorców

Oferta firmy CadXpert jest adresowana zarówno do nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot), jak i specjalistów, przedsiębiorców i przedstawicieli przeróżnych sektorów (urządzenia firmy Stratasys). CadXpert działa jako sklep internetowy, posiada także showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy potrzebują omówić z rzeczoznawcami możliwości technologiczne dowolnego urządzenia z oferty sklepu, swoje projekty bądź są po prostu zaintrygowani procedurą druku przestrzennego, powinni przyjechać do krakowskiego punktu. CadXpert zapewnia również wszechstronną obsługę posprzedażową: serwis (w tym również pogwarancyjny), przeszkolenie pracowników w obsłudze zakupionych sprzętów czy wsparcie merytoryczne oraz techniczne.

Drukarki 3D – teraz też w zasięgu niewielkich firm

Jakie są ceny urządzeń do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalna drukarka lub skaner kosztują tyle, iż już niewielka lub średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w specjalistyczne narzędzia do druku przestrzennego szybko się zwróci – w obrębie sektorów, jak między innymi medycyna, motoryzacja, stomatologia czy odlewnictwo, samodzielne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla firmowych finansów.
Sektor narzędzi do drukowania przestrzennego wciąż ewoluuje – wraz z postępem idą innowacyjne technologie oraz możliwości, na które kiedyś było stać wyłącznie gigantyczne korporacje. Dziś – dzięki obniżeniu cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich uzyskały też niewielkie firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Narzędzia do druku przestrzennego są nieustannie ulepszane i rozwijane, z roku na roku spada koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku 3D ma szereg zalet, do głównych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji i redukcję kosztów.

Nasze dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]