Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Robienie zakupów

Szukasz etykiet weselnych? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zalążka najchętniej wręczanym i, oczywiście, równie ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na urodziny, Sylwestra bądź ślub. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali goście przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – podziękuj gościom za uczestnictwo

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale również przyjęło się, że nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z wódką na koniec zabawy. Taki prezent jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą także przerodzić się w fajną pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety weselne, dodając na nich informację o słowa podziękowania, dniu i miejscu wesela czy imionach Państwa Młodych. Etykiety weselne można zamówić w rozmaitych wzorach i barwach, wobec tego bez trudu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji kupującego. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze panieńskim.

Etykiety na butelki – ozdób swoje alkohole

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać butelki z domowej spiżarni. Jeżeli robisz własne nalewki, soki bądź wina i wręczasz je kolegom albo rodzinie nawet bez okazji, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwykłej flaszki. Ponadto butelki można także oznaczać używając wielobarwnych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]