Gdzie kupić oryginalne części do samochodów Dacia?

Motoryzacja Robienie zakupów

Sprawdź, gdzie kupić części Dacia.

Dacia to rumuński koncern motoryzacyjny, który współdziała z firmą Renault od dnia powstania. W Polsce samochody tej marki cieszą się sporym popytem wśród klientów – gwarantują podróżnym bezpieczeństwo, są sprzedawane w atrakcyjnych cenach, obszerne, wygodne, a części Dacia można łatwo nabyć w wielu zakładach samochodowych czy sklepach online oraz stacjonarnych. Zgodnie z statystyk w 2018 r. najczęściej kupowanym modelem Dacii był Duster – w tym okresie nabyto blisko 10 tys. sztuk. Na kolejnym miejscu uplasowała się Dacia Sandero z ilością około 6,5 tysiąca kupionych egzemplarzy. Kierowcy chętnie wybierali również model Lodgy.

Światła, układ wydechowy – te części Dacia kiedyś zamienisz

Wedle głosów właścicieli aut marki Dacia, uszkodzeniom dość szybko ulegają elementy takie jak światła, układ hamulcowy, kontrola układu ABS, a także elektronika, jednakże jest to normalne przy codziennej eksploatacji samochodu. Na szczęście często ulegające usterkom części Dacia można kupić w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych, w których dostępne są zarówno elementy układu hamulcowego, nadwozia, jak i akcesoria wewnętrzne pojazdów. Dzięki rozległej ofercie sklepów można znakomicie zatroszczyć się o każdą, nawet tak drobną część naszego samochodu jak przyciski świateł czy uszczelki.

Zaopatrz się w części zamienne Dacia w sklepach internetowych

Dlaczego opłaca się kupić części Dacia w sklepie online? W głównej mierze z uwagi na dużą ofertę elementów eksploatacyjnych, a także przystępne ceny. Po ofertę sklepów online na co dzień sięgają nie tylko klienci indywidualni, ale także profesjonalni mechanicy samochodowi, którzy poszukują części do warsztatów.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]