Global Food Hygiene – polski producent i dystrybutor odzieży jednorazowej

Bezpieczeństwo Robienie zakupów

Producent odzieży roboczej jednorazowej - sprawdź najnowszą ofertę.

Branża spożywcza musi zachowywać surowe standardy w każdej fazie produkcji. Zatem szczególnie ważne jest, żeby personel zakładów oraz fabryk przetwarzających żywność został wyekwipowany w najwyższej jakości strój ochronny, zatwierdzoną do stosowania w tym sektorze. Firmy mogą zaopatrzyć się w takie artykuły m.in. w Global Food Hygiene – polskiego dystrybutora oraz producenta jednorazowej odzieży ochronnej.

Kluczowe artykuły dostarczane przez spółkę Global Food Hygiene

Spółka Global Food Hygiene funkcjonuje na rodzimym rynku od przeszło 5 lat, a odniesione w Polsce sukcesy pomogły jej w 2020 r. rozszerzyć działalność również rynki zagraniczne. Aktualnie w asortymencie firmy znajdują się części odzieży ochronnej, takie jak czepki i czapki, maseczki jednorazowe, w tym także te okrywające zarost, rękawice jednorazowe i wielokrotnego wykorzystania (z metalu), kombinezony oraz buty. Jednym z podstawowych produktów marki są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce zaprojektowane samodzielnie przez grupę specjalistów firmy i wytwarzane według autorskiego wykrojnika. Już blisko 800 klientów korzysta z artykułów Global Food Hygiene. Produkcja też przedstawia się spektakularnie – linię produkcyjną opuszcza każdego miesiąca mniej więcej 700 tysięcy fartuchów.

Global Food Hygiene kładzie nacisk na nowe rozwiązania

Trzeba zaakcentować, że marka Global Food Hygiene rok w rok wychodzi naprzeciw potrzebom swoich odbiorców, nie tylko pod względem różnorodności dostarczanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma stawia na nieustający progres, wdrażając oryginalne rozwiązania, jak i usprawniając infrastrukturę spółki (m.in. modernizując hale produkcyjne i magazynowe), co zaowocowało licznymi prestiżowymi wyróżnieniami. Podstawowym zamiarem Global Food Hygiene jest połączenie poszczególnych procesów oraz intensywna współpraca między rozmaitymi sekcjami firmy, co docelowo doprowadzi do osiągnięcia maksimum szybkości w wypełnianiu zamówień tak, by docierały one do nabywców w ciągu doby.

Nasze dane teleadresowe:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]