Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo – można kupić ich zamienniki

Robienie zakupów Tematyka żywnościowa

Potrzebujesz kapsułek Tchibo Cafissimo? Odwiedź tę stronę.

Technika parzenia kawa w kapsułkach jest znana od ponad czterdziestu lat i powoli pozyskała sobie nowych sympatyków. Ten wygodny system pozwala na zaparzenie kawy wysokiej jakości w niesłychanie nieskomplikowany sposób – wystarczy włożyć kapsułkę z kawą do zasobnika w ekspresie, napełnić w nim pojemnik z wodą i już po minucie można cieszyć się pobudzającą kawą.

Czy można dostać zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z najbardziej znanych globalnie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Kwestia ta dotyczyła każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie oferowanych jest na rynku – również w Polsce – coraz więcej ich zamienników. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta stworzyła linię kaw single origin, zwanych inaczej kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że pochodzą z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, bowiem uformowało go sporo różnych elementów, między innymi warunki atmosferycznepanujące w danym roku. Łączenie kaw single origin z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem tłumi ich specyficzne nuty smakowe. Na rynku kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Brazylii i Etiopii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych kawach wyraźnie odczuwalne są nuty czekoladowe, kakaowe i kwiatowe.

Jaki jest koszt kawy z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w hotelach czy urzędach. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowany i najczęściej zamyka się w widełkach 1,20-1,50 zł. Łatwo wyliczyć, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż identyczny napój podawany w bufetach w biurze lub w kafejkach na mieście. Rozsądne ceny oraz nietuzinkowe wzornictwo urządzeń na kapsułki sprawiają, że z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Dzięki nim będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a jednocześnie zaserwujemy gościom najwyższej jakości napój w czasie okazjonalnych spotkań, nie lękając się o ogromne koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy wcześniej czy będą nadawać się do posiadanego przez nas urządzenia.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]