Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Branża budowlana Robienie zakupów

Znajdź kontenery.

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontenery budowlane – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy wiele typów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach częstokroć używane są też kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Nasze dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]