Oferta dla producentów żywności – hurtowa sprzedaż słoików i butelek szklanych

Robienie zakupów

Na tej stronie przejrzysz najnowszą ofertę hurtowni butelek szklanych.

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż większością rynku towarów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to równolegle branża, w której idealnie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile znajdą klienta na swój unikalny, smaczny lub zdrowy wyrób. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać opakowana tak, aby wyrób dłużej pozostał świeży, a więc m.in. w szklane słoiczki oraz butelki. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie to sposób na zmniejszenie kosztów

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. żurek, piwo kraftowe bądź dżemy, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy. Kupno słoików oraz butelek w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia wydatków, ponieważ zamawiając opakowania na palety z reguły można otrzymać spory rabat od dystrybutora, ale także oszczędnością na kosztach transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła znacznie obniży się, gdy zamówimy je u polskiego dystrybutora słoików i butelek. Dzięki temu też dostanie je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co kupimy w jej asortymencie?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności butelki szklane (idealne do przechowywania wina, soków bądź piwa) i słoje. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od rozmiaru opakowań – po 800, 1400, a nawet 2700 sztuk danego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą także odebrać nabyty towar osobiście z magazynu hurtowni. Wraz z paletą słoiczków bądź butelek w hurcie można dodatkowo kupić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]