Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Robienie zakupów

Sprawdź, gdzie zamówić celebrytki, wejdź na www.bizutik.pl.

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, że każda pani łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, że moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek i piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka lub grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazdka, serduszko, słonik, symbol nieskończoności czy żyletka. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem buntu oraz nieprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]