Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Robienie zakupów

Dalsze informacje o balonie na wino.

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – wyjątkowy prezent

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako oryginalny podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu czy zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to także perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz uraczyć gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]