Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Robienie zakupów

Dalsze informacje o słoju z kranikiem.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają znaczne pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, lemoniad, soków oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]