Czy warto zapisać się na kurs rysunku architektonicznego?

Szkolnictwo

Szukasz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie kursu rysunku architektonicznego? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz perspektywa dużych zarobków i angażującej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się perspektywy i kompozycji

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale także porady zawodowców, które pozwolą przygotować się lepiej do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Lublinie lub za granicą). Uczniowie mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]