Szkoła rysunku – rozwijaj swoje zdolności i pasje

Szkolnictwo

Tutaj uzyskasz fachową pomoc specjalistów z szkoły rysunku.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, aczkolwiek także osoby, które nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Dowiedziono wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie dobroczynnie wpływa na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest także istotnym elementem wychowania. Liczne korzyści wynikające z rysowania sprawiają, że wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do kształtowania wyobraźni, umiejętności manualnych oraz wrażliwości. Mnóstwo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Poznań, Katowice, Wrocław czy Kraków. Nie brak również kursów kierowanych do hobbistów – osób, które po prostu kochają rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy przystosowane do potrzeb osób o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły prowadzą również naukę rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]