Chcesz zwiedzić najciekawsze szczyty świata? Zapisz się na górskie wyprawy!

Sport, rekreacja, hobby Turystyka i podróże

Nie zwlekaj! Sprawdź świetną ofertę górskich wypraw w dobrej cenie.

Uwielbiasz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem ceniącym dobrze opracowane i bezpieczne wyprawy pod okiem wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Zapraszamy na trekkingi, których celem są łańcuchy górskie prawie każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. Aby partycypować w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, a także świetna sprawność fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w wypadach na szczyty gór wyższych niż 4 km n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie marzeń i sprawdzenie się w ciężkich sytuacjach. Firma angażuje wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielących się posiadaną wiedzą z członkami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Dolomity, Alpy czy na pasmo Pirin.

Nasze dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]