Kompendium atrakcji turystycznych w Małopolsce – wszystko na jednym portalu

Nasze porady Turystyka i podróże Witryny www

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o ładnych miejscach w Małopolsce, przeczytasz na visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Chociaż Małopolska to jedno z mniejszych województw w Polsce, ma ono sporo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu dużo, stąd zdarza się, że z trudem można znaleźć coś dla siebie w natłoku wiadomości o bieżących eventach sportowych czy kulturalnych i najciekawszych zabytkach w Małopolsce.

Serwis dla zainteresowanych atrakcjami turystycznymi w Małopolsce – przydatne informacje oraz mapy

Aby przedstawić zainteresowanym atrakcje turystyczne tego województwa, stworzono serwis visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o ciekawych miejscach oraz zabytkach Małopolski, ale także o wystawach i eventach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych planowanych na jego obszarze. Portal prowadzony jest w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże strona? Podróżnicy planujący pobyt w Małopolsce już na głównej stronie zauważą mapkę, na której migiem znajdą kempingi, hotele i motele, Centra Informacji Turystycznej oraz muzea i zabytki zlokalizowane w różnych punktach Małopolski. Serwis ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski również pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o wypożyczalniach pojazdów i parkingach, jak i o dworcach i lotniskach. Co ciekawe, dla tych, którzy z przeróżnych przyczyn nie mogą przyjechać do Małopolski, strona przygotował wirtualne spacery przedstawiające między innymi Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO, regiony agroturystyczne czy urok małopolskiego folkloru.

Serwis o ciekawych miejscach w Małopolsce dba również o zagranicznych podróżników

Portal visitmalopolska.pl nie zaniedbuje również przyjezdnych z zagranicy, którzy chętnie odwiedzają Kraków, Zakopane czy inne górskie miejscowości. Informacje znajdujące się na portalu publikowane są zatem w języku angielskim, ale też w m.in w języku niemieckim, francuskim, włoskim i słowackim. Zagraniczni turyści znajdą tu rejestr ambasad i konsulatów zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego. Niesłychanie przydatna dla cudzoziemców może być również sekcja Rozmówki, gdzie poznają ważne słówka i sformułowania, które pomogą im porozumieć się z Polakami w codziennych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w trakcie wczasów w Polsce.

Nasze dane teleadresowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego