Co na okna zamiast żaluzji i rolet? O okiennicach shutters

Robienie zakupów Urządzanie domu

Znajdź okiennice dekoracyjne na skyshutters.pl.

Urządzając pokój, z reguły nie poświęca się zbyt wiele uwagi dekoracji okien. Zwykle decyzja pada na tradycyjne aranżacje, a więc zasłony oraz firany, które nieraz łączone są dodatkowo z roletami. Jednak jest jeszcze jedno zdobywające sobie krąg sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Na okna, ale też na drzwi garderoby – zastosowanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Główną właściwością shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tych okiennicach ozdobnych ruszają się, a więc można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od zachcianek lokatorów. Producenci wytwarzają je z płyt pilśniowych, z drewna, a także PCV. Okiennice dekoracyjne shutters instaluje się z reguły na oknach, niemniej jednak równie dobrze będą wyglądać na drzwiach garderoby. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w polskim budownictwie widuje się jeszcze sporadycznie, ale gros osób zapewne kina bądź ekranu telewizora, bowiem te okiennice są niesłychanie popularne na terenach z gorącym klimatem, czyli w Australii czy RPA.

Ozdobne okiennice typu shutters pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych

Niezależnie od tego, że shuttersy okiennice ozdobne shutters doskonale się prezentują, mają one też przydatne funkcje. Za ich pomocą można pasywnie regulować wykorzystanie padającego światła: latem uniemożliwiać nagrzewanie się pokojów, a zimą – zatrzymać ciepłe powietrze na dłużej. Okiennice wewnętrzne świetnie komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i da się je umieścić je na przeważającej większości okien. Produkuje oraz instaluje się je na zlecenie, co sprawia, iż są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem niż np. żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom nader stylowy wygląd, zatem podwyższają wartość posesji. Trzeba również zaakcentować, że kąt lameli okiennic wewnętrznych shutters jest ustawiane bez wykorzystania linek, co właściciele psotnych psów i kotów oraz rodzice dzieci, które mogłyby zaplątać się zwisające sznurki, uznają na pewno za duży plus.

Nasze dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]