Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Usługi finansowe

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów o automatycznym księgowaniem faktur.

Właściciele firm stale szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – jak to działa?

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a później obserwuje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko największych firm, ale również i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niesłychanie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie natrafiają na problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to pomocne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje należności z tytułu abonamentów, toteż bardzo dobrze zda egzamin w szkołach językowych lub prywatnych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się również hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi pobiera wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]