przerwa kawowa, catering dla firm

Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Usługi

Ważne negocjacje biznesowe, warsztaty albo konferencja – każda pokaźniejsza firma prawdopodobnie w końcu stanie przed koniecznością organizacji wydarzenia tego typu. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie posiłków i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli planowane spotkanie zainteresuje masę osób, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Catering firmowy – zagwarantuj zaproszonym na szkolenie napoje oraz przekąski

Sympozja oraz warsztaty biznesowe to eventy trwające przeważnie po 6-9 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 3-4 dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy harmonogram prelekcji, między którymi wyznaczone są na ogół trzy niezbyt długie przerwy, podczas których niemożliwe jest zjedzenie większego posiłku w najbliższej jadłodajni. Dlatego nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować podczas przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, nawet zabrać ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o zabrudzenie koszuli i dłoni. Usługa cateringu dla firm obejmuje też udostępnienie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Przerwa kawowa – istotna część kursów biznesowych

Bufet kawowy jest niesłychanie ważna, daje bowiem uczestnikom chwilę odprężenia po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Ponadto jest to też możliwość kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w luźnej atmosferze tematów poruszanych na kursie. Urządzenie z herbatą i innymi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie dorówna świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych sympozjów czy płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z papierowych kubków, spożywając kupione po drodze w na stacji benzynowej czy też samodzielnie zrobione sandwicze. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc prestiż wydarzenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie partycypantów.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]