Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Usługi

Pragniesz poznać więcej informacji o organizacji wesel w Krakowie? Zajrzyj na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, które są zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo komunie, śluby lub chrzciny, od wielu już lat przestały być urządzane w domu zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to przyjęcia, na które sprasza się często nawet i sto osób. Jasne jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości sama zaplanować menu, a później naszykować oraz podać dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa będzie trwać kilka godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawił się spory popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – apetyczne posiłki, które zachwyci gości

Organizacja zabawy weselnej to silny stres, wywołany licznymi godzinami poświęconymi na ustalanie listy gości, wybór wystroju sali, rozsyłanie zaproszeń czy wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba zamówienia odpowiedniej ilości zakąsek oraz napojów podawanych w czasie zabawy, a co kluczowe – przygotowanie gorących dań, które zachwycą gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na imprezie weselnej powinien mieć doskonałą oprawę. Goście bowiem liczą na to, iż stoły będą wspaniale udekorowane i poprawnie nakryte, potrawy będą apetyczne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także że kelnerzy profesjonalnie będzie serwować gościom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kelnerów oraz kucharzy, obytych w obsłudze eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Jadłospis przyjęcia weselnego skompilujesz z katalogu firmy cateringowej

Wesela rządzą się własnymi zasadami, tak w kwestii zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe na ogół posiadają przygotowane wstępnie menu oferowanych dań głównych, trunków i zakąsek dopasowanych do charakteru wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający może zatem sam ułożyć kartę dań z sugerowanych dań. Wypada jednak zaznaczyć, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są także otwarte na nowe propozycje i często na życzenie kontrahenta decydują się na przygotowanie niecodziennych zestawów potraw.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]