Co oferuje parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach?

Usługi Usługi transportowe

Podróż samolotem startującym z innego lotniska może stać się źródłem sporych problemów. Najpoważniejszym będzie na pewno kwestia dotarcia do portu lotniczego. Jeśli wszak nie znaleźliśmy ciekawych kursów autobusowych, zazwyczaj jesteśmy zmuszeni dotrzeć na miejsce własnym autem. Związane jest to jednak z koniecznością zostawienia pojazdu we właściwym miejscu – czyli takim, gdzie nie będziemy bać się kar finansowych lub wandali. W podobnych przypadkach trafionym rozwiązaniem okaże się niewątpliwie wynajęcie miejsca na parkingu długoterminowym. Na czym zatem polega taka usługa? Czego wybierając ją powinniśmy oczekiwać?

Parking długoterminowy – jak to działa?

Zasady dla klientów tej usługi będą naprawdę proste – miejsce na parkingu mamy możliwość najczęściej zarezerwować przez internet. W oknie w serwisie firmy wystarczy zaznaczyć właściwy termin, a następnie wykonać przelew. Po dotarciu do miasta z portem lotniczym miejsce będzie już na nas czekało, a w dużej części sytuacji przedsiębiorstwo zagwarantuje nam też transfer do terminalu. Parking długoterminowy zazwyczaj nie jest związany ze sporymi kosztami – dzień parkowania to bowiem wydatek niecałych dwudziestu złotych, ale należy zauważyć, iż kwoty będą tym przystępniejsze, im dłuższa będzie nasza podróż.

Mocne strony parkingu długoterminowego

Najważniejszym z atutów zaparkowania samochodu na parkingu długoterminowym będzie to, iż są to place monitorowane – nie musimy zatem przejmować się bezpieczeństwem naszego pojazdu, który poza tym jest wtedy dodatkowo ubezpieczony. Przedsiębiorstwa posiadające parkingi długoterminowe przy lotniskach zazwyczaj oferują również wiele usług opcjonalnych, a te na pewno ułatwią nam organizację wyjazdu – na przykład wspomniany przed chwilą transfer czy też opcję podładowania akumulatora po długotrwałym postoju oraz dopompowania opon. Przed podróżą zazwyczaj mamy również możliwość zmierzenia walizki i dzięki temu uniknięcia większych kosztów.