Gdzie zostawić samochód przed odlotem – parking długoterminowy przy lotnisku

Usługi Usługi transportowe

Co powinno się wiedzieć o Kraków lotnisko parking długoterminowy?

Jedziesz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking w pobliżu lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w autobusie czy pociągu.

Czemu opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy także bezpłatny przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet bądź telefonicznie – w mgnieniu oka i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem. Dodatkowym atutem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]