Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Reklama, marketing, promocja Usługi Witryny www

Pozycjonowanie Krakow - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda użycia go w celu wyszperania potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, iż każda firma pragnie obecnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony www nie znaczy, że potencjalni klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Dużo małych firm, które świadczą usługi jedynie na określonym obszarze lub wręcz w jednym mieście, przykładowo w Krakowie bądź w Wrocławiu, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla mniejszych przedsiębiorstw

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług czy też sklepów stacjonarnych stosują głównie frazy lokalne, to znaczy mających w składzie nazwę danego miasta, przykładowo “hydraulik kraków”, “sklep rtv kraków” albo “piekarnia kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych podmiotów na pokazanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, mieszkającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, że strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład przez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania oraz projektowania stron www od prawie 15 lat. Przez te lata na wskroś poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie rozwinięcie contentu, link building oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać cyklicznie efekty pozycjonowania.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]