Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Usługi

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie organizację imprez firmowych. Kliknij tu.

Przyjęcia firmowe to nie tylko weekendy integracyjne czy pikniki dla pracowników i ich bliskich, które mają na celu zbudowanie głębokich więzi między zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, by uczcić zdobyte nagrody branżowe, jak również różne sympozja, gale dla kontrahentów biznesowych oraz kursy. Takie imprezy wymagają odpowiedniego przygotowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Jak wybrać lokal na organizację imprezy firmowej?

O ile nie posiadamy w budynku firmowym odpowiednich pomieszczeń, w których można wyprawić event, należy rozejrzeć się za ofertami wynajęcia sal, które zmieszczą wszystkich sproszonych uczestników wydarzenia. Kluczowe jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoją stylistyką do charakteru urządzanego wydarzenia. Ważne spotkania dla kontrahentów spółki, w trakcie których celebrowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w byle jakiej sali. Wypada w takich przypadkach wyprawić imprezę w unikalnym miejscu, które zdecydowanie podkreśli prestiż uroczystości. A jeżeli na event zaproszeni będą uczestnicy nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, należy wybrać salę, znajdującą się nieopodal rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Wynająłeś lokal na imprezę? Teraz zatroszcz się o zamówienie cateringu

Planując wydarzenie firmowe nie wolno przeoczyć tak ważkiego elementu, jak dostarczenie zaproszonym gościom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Trafnym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania kompetentnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w wyznaczoną lokalizację wyśmienitych dań dla gości, ale dodatkowo pomoże w doborze menu i weźmie na siebie nakrycie stołów. Podczas pokazowych bankietów wskazane jest też zagwarantowanie zaproszonym doskonałej obsługi. Należy więc szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy będą serwować potrawy do stołu w zgrabny sposób, a także doświadczonych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, lecz i idealnie wyglądające dania.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]