Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Usługi Usługi transportowe

Tani parking Balice - sprawdź co może Ci zaproponować.

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą można zostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle oferują też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]