Organizujesz dużą imprezę? Catering zostaw specjalistom

Usługi

Dowiedz się więcej o cateringu w Krakowie na lastrada.pl.

Kiedy organizujesz ważny event firmowy czy prywatny, na który spraszasz ogromną liczbę gości, na ogół nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując małe przekąski oraz soki w supermarkecie – duże imprezy zazwyczaj wymagają dopracowanej oprawy też w obszarze poczęstunku. Wtedy nie powinno się rozstawić na stołach gości najzwyklejszych herbatników i słodkich napojów. W takich wypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Rodzaje usług cateringu

Podmioty oferujące usługi cateringowe z reguły świadczą parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji komunii, chrzcin lub ślubów, catering dla firm oraz catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie posiłków wigilijnych. Oferty te są drobiazgowo dopasowane do charakteru konkretnych wydarzeń, dlatego zauważalnie różnią się od siebie np. ceną oraz wachlarzem dań proponowanych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej powinno się pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie zaprezentować swoje oczekiwania, a zarazem być także otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera obsługa eventów przeróżnego rodzaju to chleb powszedni, zatem doświadczenie nabyte w tym obszarze pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które przypadną do gustu wszystkich gości.

Dlaczego warto skorzystać z cateringu?

Przygotowanie dań nawet dla skromnej ilości gości bywa znacznym problemem, szczególnie wtedy, jeśli musimy wykonać to osobiście. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na organizację innych istotnych elementów wydarzenia. Jest to też możliwość podania gościom fenomenalnych posiłków przyrządzanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie zaakcentować, iż ważną cechą dań, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich wygląd na talerzu. Ponadto firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają też własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]