zdjęcia panoramiczne w Google

Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Reklama, marketing, promocja Usługi

Panoramy sferyczne to niezwykle popularna i nowoczesna forma przedstawiania pomieszczeń zakładów pracy czy lokali usługowych. Zazwyczaj widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma oraz Google Street View, ale także napotykamy je na najczęściej używanym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na tablicy firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak zatem możesz wykorzystać zdjęcia 360 stopni do reklamy Twojej firmy na Facebooku? Wskazówki prezentujemy w dalszej części tekstu.

Jak działają zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które jesteśmy w stanie oglądać pod różnymi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii wywołuje wrażenie realnej obecności w oglądanym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku pozwalają na obejrzenie nieruchomości, lokalu bądź budynku poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju wykonuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do tradycyjnych fotografii cyfrowych to sposobność wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem poruszanie nim w dowolnym kierunku.

Panoramy 360 stopni – wyróżnij swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to wspaniały sposób na popularyzację Twojej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości przedstawienia pomieszczeń lokalu gastronomicznego, hotelu albo biura. Taka forma fotografii jest dużo bardziej ciekawa oraz pozwala gruntownie zapoznać się z konkretnym miejscem. Publikacja zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie w stosunku do świadczonych przez nas usług, co przełoży się na o wiele większe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto opublikować na Facebooku przede wszystkim gdy prowadzimy działalność, która opiera się na atrakcyjnych wnętrzach (jak przykładowo hotel bądź sale konferencyjne), ale również jeśli chcemy zachęcić potencjalnych pracowników, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne lub po prostu przybliżyć naszym klientom biuro, w którym działamy.

Do wykonania panoram sferycznych zatrudnij profesjonalistę!

Stworzenie panoramy sferycznej, chociaż teoretycznie można opracować samodzielnie, jednak do celów reklamowych powinno się wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to zalecana opcja? Polecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję stworzenia wysokiej jakości fotografii, które w dodatku będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także kosztowna czy trudno dostępna. Fotografów rekomendowanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci fotografowie, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz opublikowali określoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]