Profesjonalne czyszczenie grobów

Usługi

Zamów sprzątanie grobów Kraków na http://www.pong-malopolska.pl.

Wygląd nagrobków zmarłych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na podobną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub doradztwo przy załatwieniu administracyjnych formalności lub poprawienia liter.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Ceny, jakie trzeba opłacić osobom czuwającym nad grobami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od rodzaju usług – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy natomiast chcielibyśmy, by firma czyściła grób co miesiąc, powinniśmy liczyć się z wydatkiem nawet 400 złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki zależne są również od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]