parking lotnisko balice kraków

Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Usługi Usługi transportowe

Szybkość, sposobność przybycia także w najbardziej odległe miejsca świata oraz wygoda – to główne zalety lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zyskały dużą popularność. Podróż, której częścią jest przelot, łączy się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością problem dostania się do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu musi wszak przejechać wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne komplikacje związane z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Tani parking w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu przygotować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dojechać swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna martwić się o swoje auto, bo parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji na jego stronie www, zatem nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie pojazdu. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest ogromnie przydatne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja asysty zespołu

Gdy zdecydujemy się na ofertę parkingu strzeżonego przy porcie lotniczym możemy liczyć także na liczne ułatwienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Co więcej, klienci mogą uzyskać wsparcie pracowników parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak rozładowany akumulator albo spadek ciśnienia w oponach.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]