Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Robienie zakupów Zdrowie

Jeśli potrzebujesz maseczki wielokrotnego użytku, zobacz tutaj.

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały glob, całkowicie przeistoczył nasze życie i kontakty z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego narzucają konieczność używania rozmaitych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed realnym ryzykiem złapania tego nowego wirusa. Idąc do apteki bądź urzędu, gdzie zwykle przebywamy w większej gromadzie ludzi, musimy dla bezpieczeństwa nosić na ustach oraz nosie maseczkę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeżeli mamy trudności z oddychaniem w popularnej maseczce z materiału?

Maseczka wielorazowego użytku – wytrzymała oraz komfortowa

Osoby, które uważają ochronne maski z bawełny za nieporęczne i mają problemy z oddychaniem podczas ich używania, mogą sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed zakażeniem patogenami w podobnym zakresie jak maska chirurgiczna, a więc kryje usta oraz nos, ale zarazem umożliwia lekkie oddychanie. Jej podstawowymi atutami są wygoda, wytrzymałość i nieznaczna waga, nie przekraczająca 10g. Ta mini przyłbica wykonana jest z tworzyw, za sprawą których może być wykorzystywana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po kolejnym użyciu można oczyścić, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (aż do 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien nosić wielorazową mini przyłbicę?

Mini przyłbicę rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na komforcie. Osoby cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy regularnie uprawiające sport docenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek zakładać ochronne maseczki podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie przez parę godzin nie drażni. Działa ona z funkcją FaceID, co na pewno uznają za plus ludzie młodzi.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]