Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Zdrowie

Skorzystaj z wiedzy psychologa UK. Kliknij tutaj.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Na chwilę obecną przez Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, lecz nadal nie brak chętnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii wywołuje mnóstwo kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego udać?

Pobyt na emigracji oraz związane z tym odseparowanie od rodziny, a także praca w obcym państwa, mogą rodzić mnóstwo komplikacji, którym niezwykle trudno jest podołać. Separacja z rodziną często powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą też trudności z dostaniem pracy czy integracją ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub nasilenia zachowań agresywnych. Zachowania te bardzo trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. Dlatego nie należy obawiać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje przekazane w czasie rozmowy będą powierzone dalej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy ukrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pomaga identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Nasze dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339