fala uderzeniowa, aparat do fali uderzeniowej

Zwalczaj ból falą uderzeniową

Zdrowie

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca leczyć dolegliwości różnego typu. Kiedy jest stosowana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie stosowana w rehabilitacji, kosmetologii, ortopedii, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się dużą efektywnością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej nadzwyczaj precyzyjnie aplikują impulsy, co zapewnia wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii schorzeń powiązanych z narządami ruchu, jak zapalenie ścięgien, bóle kręgosłupa zespół bolesnego barku czy ostroga piętowa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów oraz fizjoterapeutów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, co pozwala na przeprowadzenie leczenia u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest skuteczna w 70-80% przypadków.

Nasze dane teleadresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]